عکاسی و تایم لپس نجومی و طبیعت

پندار اکبری منجم و عکاس نجومی، زاده شانزدهم تیر ۶۲ در آمل است. اگر به تماشای آسمان و طبیعت علاقمند باشید، احتمالا بدون این که او را بشناسید، بسیاری از نمونه کارهایش که در صدا و سیما پخش شده، نظرتان را جلب کرده است. پندار فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هوش مصنوعی دانشگاه کی تی اچ استکهلم بوده و عکاسی را به صورت حرفه ای از سال ۱۳۹۳ نزد استادانی مثل یاسر دلباز و امید حامدی آغاز کرد. وی هم اکنون به عنوان مدرس عکاسی نجومی و همچنین مجری تایم لپس نجومی ایران مشغول به کار می باشد.
عمده فعالیت او در زمینه عکاسی، ثبت تایم لپس های زیبایی از عبور کهکشان راه شیری بر فراز آسمان ایران است. پندار اکبری کارگاه های مختلفی در دانشگاه های معتبر ایران در زمینه عکاسی نجومی برگزار نموده و در سمینارها به معرفی این سبک کاری پرداخته است.
از افتخارات این عکاس جوان این است که یکی از عکس هایش منتخب شرکت نیکون بوده که در صفحه اصلی اینستاگرام این شرکت به اشتراک گذاشته شد. همچنین عکس منتخب در ده عکس برتر روز نشنال جئوگرافی با موضوع ابرماه، عکس منتخب انجمن ایران و سوئد، عکس برنده مسابقه عکاسی ماکرو وزارت ارشاد و از این دست، در کارنامه کاری ایشان می درخشند.
IMG-20180516-WA0012
تایم لپس های نجومی و طبیعت ایشان در حال حاضر از شبکه خبر قابل مشاهده می باشند.
مطالب مرتبط
اولین نمایشکاه انفرادی عکاسی،آرمان مولوی، هنرمند و عکاس ایرانی ساکن پاریس در تهران با عنوان ادامه مطلب

2دیدگاه برای عکاسی و تایم لپس نجومی و طبیعت

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*