موسیقیدان ایرانی در هالیوود | رامین کوشا

رامین کوشا آهنگساز و موسیقی دان متولد سال ۱۳۶۶ در ایران است که در حال حاضر ساکن لس آنجلس می باشد. رامین از هفت سالگی در ایران به فراگیری پیانو و تئوری موسیقی پرداخت و پس از تکمیل دبیرستان به آمریکا مهاجرت کرد و در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج در رشته موسیقی فیلم به تحصیل پرداخت و سپس تحصیلاتش را در دانشگاه یو سی ال ای ادامه داد.
photo_2018-06-07_06-36-12
علاوه بر این، این آهنگساز جوان به موازات تحصیلات آکادمیکش به صورت خصوصی از محضر استادانی چون یان کروس، بروس بروتن و احمد پژمان نیز به طور همزمان بهره برد.
وی پس از فارغ التحصیلی در کنار آهنگسازان نامدار هالیوودی از جمله هانس زیمر، کریستوفر یانگ و دیوید نیومن به کار پرداخت.
photo_2018-06-07_06-36-16
در حال حاضر، رامین کوشا استودیو موسیقی مستقلی در لس آنجلس دارد و بیش از چهل موسیقی متن برای فیلم های سینمایی، مستند و سریال های تلویزیونی آمریکا ساخته است از قبیل فیلم هایی چون : Sharknado , 1st Born، , Killing Fields , Five Thirteen , Fifth Passenger. همچنین «دومین ظهور مسیح» (The second coming of Christ) هم اثر درخشانی است که وارد دوره اول اسکار ۲۰۱۸ شده و موسیقی متن آن توسط این آهنگساز موفق ایرانی آمریکایی ساخته شده است.
در کارنامه این آهنگساز موفق ایرانی نامزدی جشنواره معتبر بین‌المللی HMMA«موسیقی در رسانه هالیوود» ۲۰۱۷ و اینترنشنال فیلم‌فستیوال ۲۰۱۷ نیز به چشم می خورد.

مطالب مرتبط
سلام لطفا خودتان را معرفی فرمایید. احسان شریفی هستم متولد آبان 66 در اصفهان به ادامه مطلب

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*