موسیقیدان ایرانی در هالیوود | رامین کوشا

رامین کوشا آهنگساز و موسیقی دان متولد سال ۱۳۶۶ در ایران است که در حال حاضر ساکن لس آنجلس می باشد. رامین از هفت سالگی در ایران به فراگیری پیانو و تئوری موسیقی پرداخت و پس از تکمیل دبیرستان به آمریکا مهاجرت کرد و در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج در رشته موسیقی فیلم به تحصیل پرداخت و سپس تحصیلاتش را در دانشگاه یو سی ال ای ادامه داد.
photo_2018-06-07_06-36-12
علاوه بر این، این آهنگساز جوان به موازات تحصیلات آکادمیکش به صورت خصوصی از محضر استادانی چون یان کروس، بروس بروتن و احمد پژمان نیز به طور همزمان بهره برد.
وی پس از فارغ التحصیلی در کنار آهنگسازان نامدار هالیوودی از جمله هانس زیمر، کریستوفر یانگ و دیوید نیومن به کار پرداخت.
photo_2018-06-07_06-36-16
در حال حاضر، رامین کوشا استودیو موسیقی مستقلی در لس آنجلس دارد و بیش از چهل موسیقی متن برای فیلم های سینمایی، مستند و سریال های تلویزیونی آمریکا ساخته است از قبیل فیلم هایی چون : Sharknado , 1st Born، , Killing Fields , Five Thirteen , Fifth Passenger. همچنین «دومین ظهور مسیح» (The second coming of Christ) هم اثر درخشانی است که وارد دوره اول اسکار ۲۰۱۸ شده و موسیقی متن آن توسط این آهنگساز موفق ایرانی آمریکایی ساخته شده است.
در کارنامه این آهنگساز موفق ایرانی نامزدی جشنواره معتبر بین‌المللی HMMA«موسیقی در رسانه هالیوود» ۲۰۱۷ و اینترنشنال فیلم‌فستیوال ۲۰۱۷ نیز به چشم می خورد.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*